sohbetideli

Sohbette 1 numara olan CamZU Kameralı Chat

Bahar aylarına girdiğimiz şu dönemlerde yeni yıl 2014 ün ilk istatistiklerini  kullanıcılarımız ve üretmiş olduğumuz canlı kameralı sohbet yazılımların kullanım oranlarına göre hesapladık ve sunuyoruz.

1. sırada CamZU.com yer alırken 2.olan SiberSahne.web.tr Türkiye’de  canlı kameralı sohbet odaları en çok kullanılan, kalabalık popüler görüntülü chat siteleri arasında yer almayı başardı. Sibersahne.org ise ortalardan silindi. Google adsense kurallarına ve kalite politikalarına aykırı reklam yayıncılığı ile piyasadan kalkan site zaten sibersahne.web.tr tarafından geçilerek malup hale gelmişti. Hepsini Oku

SOHBETİDELİ 18 GÜNDÜR BAKIMDAYDI

Sohbetideli 18 gündür giriş kabul etmedi

Sohbetideli tasarım çalışması nedeni ile bir süredir kapalıydı, yeni açıldı ve şimdi  sohbetideli.web.tr adresi üzerinden giriş yapılabilir durumda. Ücretsit kameralı sohbet ve arkadaşlık sitelerinden olan sohbetideli çok eski olmamasına rağmen güzel bir site. Bizim yapmış olduğumuz modülleri kullanan ve ziyaretçilerine güzel bir ortamda canlı sohbet, muhabbet etme ayrıcalığını sunan siteler arasında.

Türkiye içinde ve dışardan ziyaretçiler alan sitede müzikli chat odaları ve sesli chat odaları bulunmakta. Vermiş oldukları sipariş üzerine yeni tasarım uygulamalarının bitişine yetiştireceğimiz kameralı sohbet sistemi ile site üzerinden görüntülü sohbet video kalitesini artıracak olan bu güzel sitedeki arkadaşlara başarılar dileriz. Sohbetideli.web.tr adresine girerek 18 gündür tasarım çalışması olan sitenin yeni halini yakında görebilirsiniz.

sohbetideli

 

SohbetiDeli kameralı sohbet deli gibi

SohbetiDeli tanıtacağımız sitelerden biri

Gerçek adresi  SohbetiDeli.web.tr olan sitenin  SohbetiDeli.com gibi çakma olanlarıda piyasada ayrıca bunlar virüs içermektedir. Baştan bunu söylemekte fayda var sakın SohbetiDeli.com sitesine girmeyiniz testlerimiz sonucunda bu sitenin virüs ve zararlı eklentileri ziyaretçilerin bilgisayarına bulaştırarak  banka hesapları kişisel bilgiler, kredi kartı detayları gibi bilgilere erişmeye çalıştığına tanık olduk. Sohbetideli giriş için web.tr uzantılı olan adresi tercih etmelisiniz.

Hepsini Oku