Kameralı sohbet odaları na nasıl girerim?

Çok basit; Buraya tıklayarak :  CamZU.com yada bu adresi  Google a  yazarak girebilirsiniz. Şuan en çok popüler olan en sevilen ve kalabalık olan kameralı sohbet siteleri CamZU.com odaları içinde yer alıyor

kameralı sohbet

Kameralı sohbet, tarafların canlı olarak topluca yada bire bir olarak görüntülü sohbet edebilmelerini sağlar. Bunun yanısıra video chat özelliğinin yanında sesli olarakta görüşme yapılabilir. Sesli chat özelliği modülümüzün içinde entegre olarak gelmektedir. Sayfamızdaki sohbet kanalları üyeliksiz ve ücretsizdir. Demo olarak yayınladığımız sesli panel ile görüntülü sohbet paneli beğeninize sunulmuş, eğer memnun kaldığınız takdirde ise ücretsiz olarak kurulumu yapılacakdır. Çoklu siteler için multiple domain özelliği ücretli ve lisans gerektirmektedir.  Kameralı canlı sohbet ve görüntülü sohbet sitelerinin kanalları, odaları içerisindeki üyeler ve kullanıcıların uyması gereken bazı kurallar vardır.

Bu kurallar toplumumuzun genel ahlaki kurallarını kapsamaktadır. Kişilere küfür, aşağılayıcı, tehdit içeren sözler yazanlar kameralı sohbet odalarından atılırlar. Sohbetteki kanallar içinde yetkilimi moderatör ve adminler vardır. Bu kişilerin yetki düzeyleri normal chat kullanıcılarından farklı vede yüksektir. Bu kişilere şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Kameralı canlı sohbeti siteme ekleyebilir miyim?

Kendi sitenizde ücretsiz canlı görüntülü sohbet odaları modüllerimizi kullanabilmeniz için; bizden ücretsiz embed kodunu talep etmeniz gerekir. Yetkisiz koyacağınız kodlar çalışmaz. Ücretli versiyonlarda extra VIP özellikler vardır. Bedava olan seçeneklerde ise kullanıcılarıın yazılı sesli ve görüntülü sohbet, iletişimini sağlayacak temel özellikler bulunmaktadır. Ayrıca buradan sitene kameralı sohbet ekle yazımızı okuyorak ücretsiz kodları kullanarak sitenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz kameralı sohbet odaları farkını sitemizde yaşayın

Ücret vermeden kameranızla canlı olarak görüntülü sohbet, chat, kameralı sohbet odaları kanalları içinde ne güzel olur du değil mi ? Evet bizde bunun farkına vardık ve sistemi tamamen %100 ücretsiz ve üyeliksiz bir hale getirdik.

kameralı sohbet

kameralı sohbet

Artık herkes bilip bilmediği sitelere para kaptırma derdi olmadan canı istediği gibi kamerası ile bedava chat yapabilceği gibi aynı zamanda üyeliksiz olarak istediği kişi ile random olarak konuşabilecek. Yani bunun avantajlarını sıralarsak sanırım şöyle; 1.si ücretli olmayan gold üyeliksiz, bedava siteleri düşünecek olursanız bunlardan  fazla yok.  Siz bu avantajlara sahip olmuş olacaksınız. 2.si Camda soyunan bayanlar buradada var, çıplak şov yapan kamera kızları, dul bayanlar ve benzeri etkinlikler canlı sohbet siteleri içinde ne varsa hepsine sizde sahip olacaksınız. 3. bir noktaya değinmemiz gerekirse Sibersahne tutkunları ve alışık olanlar için yerlerini yadırgamayacakları bir platformu sunuyoruz. Tamamen benzer özellikleri sunmasının yanı sıra…

Tercihe göre kişiselleştirilebilen chat kanalları sitenin bir parçası

Ben sadece aklıma gelen bir takım kameralı sohbet odaları özelliklerini sizlere belirttim. Kim bilir sizin bildiğiniz daha ne kadar fazla unsur vardır. Bunların tamamına burada değinemesekte bazılarını bilgimiz dahilinde sizlere yazmayı uygun gördük. Neticede flash destekli veya HTML herhangi bir web tasayıcısında hepsi çalışıyor.

Her ne kadar chat ortamı bazen gerginliklere sahne olsada bu platformların kullanıcıları çok fazla. Genel anlamda sohbet birim ülkemizde birazda bayanlar, kızlar tarafından sevildiği için, erkeklerinde ilgisini bir hayli çekiyor. Nasıl mesela bir erkek arkadaş arayan bayanlar ücretsiz kameralı sohbet odaları içinde zamanlarını erkek arıyorum ilanları ile geçiriyorsa, beylerde aynı şekilde davranıyor ve arayış içinde olan bu canlı sohbet kızları ile iletişim kurmaya çalışıyorlar. Tabi bu siteleri sıralamamız mantıksız ve akıl karıştırıcı olur. Sebebi ise çok fazla olmalarının yanında bir çoğu dandik, geçersiz, kalite yoksunu siteler. Üyelikli olan veya gold üyelik isteyen siteler genellikle bayan profillerini ve fotoğrafları, resimleri kullanarak ziyaretçileri cezbetmeye çalışıyorlar. Lakin bunların bir çoğunun asılsız olduğunu söylemeye gerek te yoktur her halde