KAMERALI SOHBET ODALARI

Kameralı sohbet odaları kısa zaman içinde bir hayli çoğalma gösterdi. Sizlere en kaliteli olaran hem ücretli hemde ücretsiz olanların tanıtımlarını yapacağız. Bu konuyu ele alma nedenimiz; internette uzun vakit geçiren kişilerin büyük bir çoğunluğunun böyle sitelere aşina olduğunu bilmemiz. Bu tarz interaktif sitelerde insanlar zevkli vakit geçirdikleri için, ayrıca tanımadıkları çevrelerden kişilerle gerek bayan arkadaş arama gerek erkek arkadaş arama düşüncesi ile görüntülü sohbet kanallarına giriyorlar. Tabi bu şu anlama gelmiyor

kameralı sohbet

kameralı sohbet

yani bir kameralı sohbet sitesi içine girdiğinizde kameralı olan ziyaretçileri sadece seyredebilirsiniz de. Yani aslında siz açmak zorunda değilsiniz. Farklı siteler bu konuda değişik tedbirler almış ve farklılık gösteren kurallar uygulamaktadırlar. Mesela bazıları,  kamera açmayı zorunlu tutmuş bunu bir şart olarak kurallandırmış. Diğerleri ise mutlaka kameralı sohbet zorunluluğu koymamış dileyen görüntülü sohbet odaları içinde takılabiliyor, istemezler ise sesli sohbet odaları yada siteleri içide vakit geçirebiliyorlar. Açıkçası olay biraz karışık ve uzun, nedeni ise  böyle çok fazla websitesi olması ve her geçen gün sayılarının biraz daha artış göstermesinden kaynaklanmakta.

kameralı sohbet

kameralı sohbet

Kameralı sohbet yaparken odaları kullanma

Odalarımızı kullanmak ücretsiz vede üyeliksizdir. Ancak bazı kurallara uyulması gerekir. Küfür etmek ve insanlara sataşmak kötü şeyler yapmak hoş olmaz. Bu gibi durumlarda kameralı sohbet odaları yöneticileri tarafından ceza, ban, siteleri kullanamama gibi tedbirler tarafınıza uygulanabilir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için akıllı olun. Bayanlarla iyi geçinin ve sarkıntılık etmeyin. Hoş konuşun şikayet almayın.

Kameralı canlı sohbet sitesi

Kameralı canlı sohbet sitesi

Kameralı canlı sohbet kurallarımız herkes için geçerlidir. Sadece üyeliksiz misafir girişi yapanlar değil, üye ve hatta vip üye olan vip netkolay ve sibersahne giriş kısmını kullanan kişiler içinde aynı kurallar geçerli. Kimse birbirinden üstün değil burada. Dilerseniz vipnetkolay kısmına ve diğer netkolay kanalları girişine  şuradan : vipnetkolay ulaşabilirsiniz.

Hd olarak kameralı sohbet nasıl yapacaksınız?

Hd kalitede sesli ve görüntülü sohbet için internet bağlantınız en an 8mBit olmalı ve google chrome tarzı hızlı güzel bir browser kullanmanız gerekiyor. Çünkü canlı görüntü akışı en iyi şekilde sistemimizde Bu web browser yazılımında çalışıyor. Script web tabanlı bir aplikasyon olduğu için internet tarayıcısı altında çalışır. Bilgisayarınıza indir / kur gibi seçenekleri yoktur. Online bir sistemdir ve dünyanın dört bir yanından, yabancı yerli türk ve diğer insanlar ile kanalları kullanarak chat yapabilmenizi sağlar.

Yukarıda sağdaki yeşil kare şeklindeki giriş bölümünü kullanarak, bedava olarak hizmeti kullanmaya başlaya bilirsiniz.

 

 

7 Yorum var

  1. murat Mayıs 15, 2014
  2. alı Nisan 15, 2014
  3. NuRCaN Ekim 10, 2013
  4. furkan Temmuz 10, 2013
    • Anonim Mayıs 24, 2014
  5. hüseyin Mayıs 8, 2013
  6. mert ayaz Nisan 30, 2013

Bir cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir