KAMERALI SOHBET ODALARI

with 7 Yorum
KAMERALI SOHBET ODALARI 5.00/5 (100.00%) 1 vote

Kameralı sohbet odaları kısa zaman içinde bir hayli çoğalma gösterdi. Sizlere en kaliteli olaran hem ücretli hemde ücretsiz olanların tanıtımlarını yapacağız. Bu konuyu ele alma nedenimiz; internette uzun vakit geçiren kişilerin büyük bir çoğunluğunun böyle sitelere aşina olduğunu bilmemiz. Bu tarz interaktif sitelerde insanlar zevkli vakit geçirdikleri için, ayrıca tanımadıkları çevrelerden kişilerle gerek bayan arkadaş arama gerek erkek arkadaş arama düşüncesi ile görüntülü sohbet kanallarına giriyorlar. Tabi bu şu anlama gelmiyor yani bir kameralı sohbet sitesi içine girdiğinizde kameralı olan ziyaretçileri sadece seyredebilirsiniz de. Yani aslında siz açmak zorunda değilsiniz. Farklı siteler bu konuda değişik tedbirler almış ve farklılık gösteren kurallar uygulamaktadırlar. Mesela bazıları,  kamera açmayı zorunlu tutmuş bunu bir şart olarak kurallandırmış. Diğerleri ise mutlaka kameralı sohbet zorunluluğu koymamış dileyen görüntülü sohbet odaları içinde takılabiliyor, istemezler ise sesli sohbet odaları yada siteleri içide vakit geçirebiliyorlar. Açıkçası olay biraz karışık ve uzun, nedeni ise  böyle çok fazla websitesi olması ve her geçen gün sayılarının biraz daha artış göstermesinden kaynaklanmakta.

Bir Yanıt

 1. murat
  | Cevapla

  ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
  mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
  yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 0506 4942008

 2. alı
  | Cevapla

  sex

 3. NuRCaN
  | Cevapla

  Kameralı sohbet odaları içindeki görüntü kalitesi çok güzel modülü ücretsiz vermeniz ise sevindirici bir haber. Ancak görsel açıdan biraz daha zengin olabilir diye düşünmekteyim. Kameralı sohbet siteleri üyeliksiz olunca ziyaretçiler giriş olayını daha kolay yapıyorlar. Bu özelliğide yazılıma eklerseniz sevinirim

 4. furkan
  | Cevapla

  meraba

  • Anonim
   | Cevapla

   Merhaba bu gece yalnızlığı seninle geçirmek istiyorum

   Bana eşlik edermiş canım

 5. hüseyin
  | Cevapla

  merhabalar

 6. mert ayaz
  | Cevapla

  arkadaş arıyom

En az 200 karakterden oluşan bir mesaj yazın. isminizde telefon numarası kullanmayın, numaranızı mesaj içinde normal şekilde yazabilirsiniz. Skype adresi ve mail adresi de yazabilirsiniz. Saçma sapan, noktalardan oluşan ve anlamsızca uzatılmış kelimelerden oluşan mesajlar kabul edilmeyecektir.